O nas

„W Panta Rhei Studio marzymy, wymyślamy i tworzymy”

witamy w panta rhei

Jesteśmy pracownią Architektury wnętrz zlokalizowaną we Wrocławiu, w Polsce. Oferujemy nasze usługi na miejscu i w całym kraju. Mamy prawie 8 lat doświadczenia na rynku projektowania wnętrz. 

Jesteśmy pasjonatami tworzenia, planowania, innowacji i rozwijania projektów awangardowych. Od konceptualizacji, przez szczegółowe projektowanie do realizacji z nadzorem. Podchodzimy do każdego projektu zgodnie z potrzebami każdego klienta, dostosowując przestrzenie, szanując indywidualny styl, bierzemy pod uwagę szczegóły zgodnie z twoją wizją. 

Podczas dokładnego procesu twórczego, dopracowujemy każdy element, aby uzyskać zadowalający wynik końcowy, który pozwala naszym klientom odczuć lepszą jakość w zmienionej przestrzeni. Naszym celem jest skupienie się na pozytywnych doznaniach generowanych przez funkcjonalną metamorfozę wnętrza. 

kim jestem?

Nazywam się Abraham Maldonado, jestem architektem i posiadam tytuł magistra projektowania wnętrz, kieruję pracownią architektoniczną Panta Rhei Studio. Jestem Meksykaninem i obecnie mieszkam w Polsce, gdzie rozwijałam swoją karierę jako Projektant Wnętrz.

Ukończyłem 5-letnie studia licencjackie z Architektury w Meksyku w 2014 roku.

W trakcie studiów miałam okazję studiować za granicą, aby poszerzyć swoją wiedzę, co dało mi duże doświadczenie osobiste i zawodowe.

Studiowałem w Hiszpanii, Stanach Zjednoczonych, Anglii i w Polsce.

Po studiach miałem okazję odbyć praktyki zawodowe w Waszyngtonie DC, w Stanach Zjednoczonych w organizacji Architecture for Humanity DC Chapter, gdzie brałem udział w opracowaniu projektu Living Building Challenge dla Fundacji Alice Ferguson Foundation, organizacji non-profit ze stanu Maryland zajmującej się ochroną środowiska.

Całe życie byłem wielkim miłośnikiem architektury, ale głównie pasjonowałem się projektowaniem wnętrz, sztuką i fotografią. Kiedy skończyłem praktykę zawodową w Waszyngtonie, przeznaczenie przywiodło mnie do Polski, właśnie tam postanowiłem kontynuować naukę zawodową. Największym wyzwaniem było studiowanie w języku polskim, zapisałem się na dyplom z projektowania wnętrz w Wyższej Szkole Humanistycznej we Wrocławiu i zakochałem się w tej dziedzinie całkowicie. Następnie postanowiłem zrobić magisterium z projektowania wnętrz w celu dalszego poszerzania wiedzy na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu; Którą ukończyłem w październiku 2021 roku broniąc pracę dyplomową „Pływający dom z pracownią architektoniczną, zlokalizowany na Odrze”. Projekt, który jest obecnie w trakcie realizacji, a jego zakończenie planowane jest na początek 2023 roku.

Dzięki wspaniałej karierze i doświadczeniu zawodowemu założyłem swoją firmę w maju 2022 roku, studio projektowania wnętrz „Panta Rhei Architecture & Design.

Abraham Maldonado Founder Arquitect Panta Rhei Studio

Panta Rhei jest

Abraham Maldonado arquitect at Panta Rhei Studio

Abraham Maldonado

Główny architekt

Lena Ivanova photographer

Lena Ivanova

Fotograf

Fernando Mena graphic designer

Fernando Mena

Grafik

Czy jesteś gotowy, aby zmierzyć się z nowym doświadczeniem?